Arama Motoru Ayarları (SEO) - Web Tasarım | Profesyonel SEO

Arama Motoru Ayarları (SEO)

Arama motoru ayarları, optimizasyonu, bir diğer adıyla SEO ayarlarınızı yaparken kullandığımız teknikler sayesınde hızlı ve kalıcı sonuçlar alıyoruz. Hemen bir SEO UZMANI ile görüşmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Arama Motoru Ayarları (SEO)

SEO, yani arama motoru optimizasyonlarını en çok kullanılan arama motorları Google, Bing ve Yandex üzerinde yapıyoruz.

Başarının sürerliliği

Yaptığımız işin arkasında duruyoruz ve sitenizin arama motorlarında ulaşacağı başarıyı koruyabilmesi için desteğimizi eksik etmiyoruz.

Etki alanınızı genişletin

Siteniz üzerindeki arama motoru ayarlarının yanı sıra internette birçok yol gösterici platformlarda (örn. Sarı Sayfalar, Google İşletmem, Google Maps) ve sosyal medya ortamlarında (örn. Facebook, İnstagram) potansiyel müşterilerinize sizi tanıtıyoruz.

Seo nedir?

SEO; ingilizce de Search Engine Optimization kavramının başharflerinin kullanılarak kısaltılmasından oluşan ve türkçe de Arama Motoru Ayarları anlamına gelen bir kavramdır. Bir web sitesinin oluşturulması aşamasında site içi ve site dışı yapılan optimizasyonların tümü, ve sitenin yanına girmesinden sonra Google tarafında yapılan çalışmaların sürerliliği bu işin bir parçasıdır. Web siteniz ilk sayfaya geldikten sonra dahi, yerini koruması için gereken seo çalışmalarını aksatmıyoruz.

İstanbul da veya Türkiye nin neresinde olursanız olun gerçek bir SEO UZMANI ile çalışmak, işlerinizi büyütmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Benimle iletişime geçerek randevu talep edebilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) nasıl Yapılır?

Google’da En Üst Sıraya yerleşin

Google aramalarında sitenizin, marka ve ürünleriniz ile alakalı anahtar kelimelerde hangi sıralarda çıktığını tespit ediyoruz. Çıkarttığımız detaylı anahtar kelime raporuna göre birlikte stratejinizi belirleyip, harekete geçiriyoruz.

Teknik SEO Raporu / Seo Analizi

Sitenizin altyapısında yapılması gereken teknik SEO değişikliklerinizi belirliyor ve size raporluyoruz. Bu rapor sayesinde oluşturulan değişiklik listesi ile siteniz Google tarafından çok daha kaliteli bir site olarak görülmeye başlayacaktır. Böylelikle firmanızın işlerinde gözle görülür bir artış söz konusudur.

İçerik Düzenlemeleri

Sitenizin Google’da en üst sıralarda çıkması için gereken içerik kontrollerini yapıyoruz ve gerekirse yeni içerikler üretiyoruz. SEO uyumlu yeni içerikleriniz ile Google’da üst sıralara tırmanmaya başlamanızı sağlıyoruz.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyicinizi devre dışı bırakıp sayfayı yenileyiniz.